Tuesday, Aug 4, 2020
HomePosts Tagged "грешки"

Додека фановите ќе чекаат повеќе од година дена за нови епизоди HBO го пушти видеото со најсмешните грешки од снимањата на шестата сезона на Game of Thrones што дава интересен увид како актерите знаат да утнат реплика по сто пати и да ги насмеат до

Read More

Годината што полека, но сигурно изминува ќе биде запомнета по бурата на македоснката политичка сцена. Сè започна гласно и експлозивно со објавата на т.н „Бомба“ на лидерот на опозициската СДСМ. Се чини дека по првото „детонирање“, од 9-ти Февруари па до денеска сме под постојана

Read More

Вежбањето во теретана особено кога сакате да земете поголем залак отколку што може да проголтате може да биде фатално, но и уренебесно смешно за луѓето околу вас, особено ако видеото од „фејлот“ протече на интернет, тогаш сеирот ќе ви го гледаат илјадници луѓе. Со следново

Read More