Saturday, Aug 15, 2020
HomePosts Tagged "фан"

Поп пејачката Мараја Кери имала фантастична забава во хотел во Капри, Италија каде се пуштаат само нејзини песни. Уште при самиот влез во ресторанот каде имала вечера со нејзиниот свршеник Џејмс Пакер се слушала нејзина песна па помислила дека е само случајност. Сопственикот на хотелот е

Read More

Џастин Бибер сосема заслужено ја стекна титулата злобен принц на поп музиката со милиони фанови ширум светот но, сетоа тоа попусти бидејќи неговото однесување никако да се подобри. Бибер влезе во нов инцидент по НБА натпреварот во Кливленд, каде во хотелот група на фанови сакала

Read More

Новак Ѓоковиќ против Жил Симон го имаше најтешкиот натрпевар на годинешниот Гренд слем во Австралија и беше блиску до пораз, но доби фантастичен совет од страна на еден фан кој коментираше дека цело време ја прави истата грешка. Во решавачкиот петти сет Ноле доби совет

Read More