HomeРЕФЛЕКТОРМузикаВидео: Омразениот Џастин Бибер претепан од обожавател

Видео: Омразениот Џастин Бибер претепан од обожавател

Џастин Бибер сосема заслужено ја стекна титулата злобен принц на поп музиката со милиони фанови ширум светот но, сетоа тоа попусти бидејќи неговото однесување никако да се подобри. Бибер влезе во нов инцидент по НБА натпреварот во Кливленд, каде во хотелот група на фанови сакала да се слика со него. Бибер жестоко ги одбил и почнал да мава кон еден фан, но му било возвратено доста силно. Претепаниот млад пејач за инцидентот засега не е пријавен во полиција.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com