HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаПочина жената од струмичко силувана од сопствениот син

Почина жената од струмичко силувана од сопствениот син

Хорор ја потресе Македонија кога полицијата информираше дека завчера, 48-годишниот монструм С.Т. ја силувал сопствената мајка, која е болна и изнемоштена.

За жал, полицијата соопшти дека 75-годишната старица С.Т. починала вчера околу 15:00 часот. По наредба на Јавен обвинител телото на починатата е дадено за обдукција.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com