Saturday, Apr 21, 2018
HomeАНТИСТРЕСШтосноВидео: Обезбедувач го украде шоуто на концерт на AC/DC

Видео: Обезбедувач го украде шоуто на концерт на AC/DC

obezbeduvane ac dc

Член на обезбедувањето на концертот на AC/DC целосно го украде шоуто и ги освои симпатиите на публиката на концертот во Граспон. Тој не можеше да сопре да игра откако го чу вечниот хит Thunderstruck, па дури неговите колеги го натераa да се качи на бината со бендот, па погледнете го овој прекрасен момент.