Wednesday, Mar 21, 2018
HomeРЕФЛЕКТОРМедиумиТајра Бенкс ќе бара нови топ манекенки

Тајра Бенкс ќе бара нови топ манекенки

next top model

Тајра Бенк, поранешниот топ модел и водителка на популарното модно шоу „Следниот том модел на САД“ најави дека планира нова сезона во која ќе им помогне на згодните девојки да се наметнат во модната индустрија. tyra banks top modelШоуто се враќа на VH1 ТВ мрежата, но за жал Бенкс нема да ја видиме повторно како водителка бидејќи мајчинството сега и е најважно. Таа ќе ја превземе улогата на извршен продуцент и нејзините одлуки ќе имаат најголемо значење при изборот на нова водителка и кастингот. Снимањето започнува следниот месец во Њујорк.