Friday, Apr 20, 2018
HomeФЕР ПЛЕЈФаулШокантно: Роналдо флертувал со малолетничка на Инстаграм?

Шокантно: Роналдо флертувал со малолетничка на Инстаграм?

Јавноста оддекна со експлицитна вест – фудбалскиот ас Кристијано Роналдо имал виртуелна афера со 16-годишна девојка.

Мередит Микелсон неодамна на својот Инстаграм профил добила приватна порака од ѕвездата и била толку воодушевена од додворувањето што решила да ја сподели првичната порака.

ronaldo instagramМедиумите наведуваат дека се објавени само дел од пораките поради ,наводно,нивната експлицитност и вулгарност.

https://www.youtube.com/watch?v=Jjvat0TPeW4