Monday, Jun 25, 2018
HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаПрегазен маж на пешачки на Партизанска

Прегазен маж на пешачки на Партизанска

Повозрасен маж е прегазен на булеварот „Партизански одреди“. Според очевидци, во мажот кој бил на велосипед удрил автомобил. Несреќата се случила околу 14 часот спроти Универзална Сала. Се уште не се знае во каква состојба е велосипедистот.

фото: Република