HomeДЕНЕШНАПолитикаЈо, јо – Струмичките рапери му го вратија поздравот на Пишев

Јо, јо – Струмичките рапери му го вратија поздравот на Пишев

Струмичкиот пратеник Васил Пишев кој вулгарно гестикулираше за време на седниците на македонското Собрание сега доби возвратен поздрав од неговите „колеги“ рапери. vasil pisev raperВо Струмица и истакнат плакат со поздрав до „раперот“ Пишев во негов препознатлив стил. А, после ќе се жалиме дека во Македонија немало доволно хард-кор политичари, упс рапери.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com