Tuesday, Aug 4, 2020
HomePosts Tagged "Pussycat Dolls"

Поранешната членка и фронтмен на групата “Pussycat Dolls”, пејачката Никол Шерцингер неодамна го прослави својот 39 роденден. Со жешка фотографија ги задоволи фановите кои ја следат на Инстаграм. 🇬🇷 #birthdayweekend A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) on Jul 1, 2017

Read More