Tuesday, Sep 22, 2020
HomeАНТИСТРЕСШтосно(Фото) Пејачката вака го слави роденденот: Објави жешка фотографија и ги израдува фановите

(Фото) Пејачката вака го слави роденденот: Објави жешка фотографија и ги израдува фановите

bild675811_1000x562

Поранешната членка и фронтмен на групата “Pussycat Dolls”, пејачката Никол Шерцингер неодамна го прослави својот 39 роденден. Со жешка фотографија ги задоволи фановите кои ја следат на Инстаграм.

🇬🇷 #birthdayweekend

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) on

Американката од Хаваи моментов престојува во Миконос, каде ги полни батериите за следните настапи. Таа од почетокот на нејзината кариера привлекува внимание со нејзиниот изглед и тенко и витко тело, а сега одлучи да ги израдува и нејзините фанови со нејзини слики од нејзиниот одмор во Миконос.

Barefoot in Greece🌸

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) on