Sunday, Jun 17, 2018
HomeДЕНЕШНАЕкономијаРамстор Мол со голема забава ќе ја финишира „Летај до финале“

Рамстор Мол со голема забава ќе ја финишира „Летај до финале“

IMG_4011

Рамстор Мол утре ќе го открие и најсреќниот добитник на големата наградба игра „Летај до финале“ со два билета за финалниот натпревар на Европското фудбалско првенство кое се игра во Франција. „Летај до финале“ стартуваше во јуни и наградата ќе му биде врачена на патникот за Париз кој ќе го види новиот европски шампион.

IMG_3950

Среќниот добитник, Тони Стојановски кој беше извлечен на 30 јуни, покрај двете влезници, добива и повратен авионски билет до Париз и хотелско сместување.

Претставниците на трговскиот ги покануваат сите учесници во кампањата но и љубителите на музиката и латино танците да го посетат трговскиот и да бидат дел од овој забавен настан.