HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаНесреќа во Козле – се преврте џип, застој во сообраќајот

Несреќа во Козле – се преврте џип, застој во сообраќајот

Џип се преврте на улицата Козле. Очигледно се превртел поради големата брзина. Има и полесно повредени, но се уште не се знае колкумина. Превртениот џип направи прекин на сообраќајот, а нервозните возачи дополнително направија хаос поради пцовки и нетрпение.

soob1

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com