Thursday, Jul 9, 2020
HomeДЕНЕШНАСветБредли Купер ја расплакал својта девојка Ирина Шејк на Вимблдон (ВИДЕО)

Бредли Купер ја расплакал својта девојка Ирина Шејк на Вимблдон (ВИДЕО)

01-irina-bredli-kavga

Во текот на финалниот натпревар во машка конкуренција на најголемиот Грен слем тениски турнир Вимблдон во Лондон, актерот Бредли Купер и неговата убава девојка манекенката Ирина Шајк го следеле натпреварот на трибините. Но, во еден момент, Бредли со нешто ја разлутил славната убавица, па потоа меѓу нив се случила кавга. Бредли нешто ѝ шепнал на славната убавица со што ја налутил, но се чини и расплакал, а камерите секако го снимиле сето тоа.

Иако причината за кавгата помеѓу славната двојка не е позната, многумина сметаат дека за неа била виновна поранешната девојка на Бредли која ја сретнале непосредно пред мечот. На снимките јасно може да се види налутеното лице на Ирина, а во еден момент прекрасната Русинка повеќе не можела ни да го гледа Купер, па само ја свртела главата.