HomeДЕНЕШНАЕкономијаБаксузот на петок 13 ќе го скрши Техномаркет

Баксузот на петок 13 ќе го скрши Техномаркет

Техномаркет повторно ќе се обиде да ја сруши лошата среќа на петок 13-ти кој во модерната култура се смета за баксузен ден. Затоа утре во Техномракет ќе се спроведува ацкијата Среќен петок 13-т со голем број на попусти и специјални понуди за купувачите.

Компанијата овој настан ќе го реализира трета година по ред во своите продажните салони каде купувачите ќе можат да ги искористат промотивните цени и големите попусти до 50 отсто за омилените артикли што се во ограничена количина. Акцијата ќе трае низ целиот викенд.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com