Friday, Apr 20, 2018
HomeДЕНЕШНАСкопјеПроверете колку попусти има низ сите продавници во Рамстор мол!

Проверете колку попусти има низ сите продавници во Рамстор мол!

ramstoragarage

Започнаа попустите кои ќе траат до 21 август за петтиот по ред Garage Sale во Рамстор Мол. Посетителите, како и секој пат може да очекуваат голем број на попусти и акции од сите продажни објекти во трговскиот.

Попустите ќе се движат од минус 50%, па сè до 70% на целата летна колекција од светски реномираните брендови. Истовремено, одделот за брза храна во Рамстор мол ќе понуди специјални изненадувања и акции за сите посетители.

Затоа, не чекајте! Посетете го Рамстор Мол и пронајдете ги производите од вашите омилени брендови по неверојатно ниски цени! Обновете го вашиот гардеробер, купете некои интересни модни додатоци, или пак трендовска облека и играчки за вашето дете, производи за вашиот дом по цени прилагодени на сечиј буџет. Уживајте во пазарувањето и забавната програма која што трговскиот центар Рамстор ја подготви за вас овие денови.

Во продолжение погледенете ја листата со висина на попусти низ сите продавници на Рамстор мол.

GS-lista-popusti