HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаУште една сообраќајка – Возило се преврте на излез од Тетово

Уште една сообраќајка – Возило се преврте на излез од Тетово

Возило се преврте на излез од Тетово. Несреќата се случи пред околу половина час каога се судриле Возило Ауди А6 и Шевролет Спарк, кое е возило на авто школа, при што Спаркот целосно се превртел на кров. За среќа нема жртви. Полицијата ќе ги утврди причините за несреќата.
sudar33
sudar22
sudarr

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com