Wednesday, Feb 28, 2024
HomePosts Tagged "смути"

Кога омилениот пијалок ќе го искомбинирате со овошје како бананата, знаете дека ја имате добитната комбинација за добро утро кое ќе резултира со одлично расположение во текот на целиот ден Потребни состојки: * 250 мл сварено и изладено инстант кафе * 1,5 банана исечена на парчиња * 250 мл

Read More

На секој организам одвреме-навреме му е потребна детоксикација. Ако сакате да го замените утринското кафе со поздрава варијанта, ова е вистинскиот микс за вас. Овој пијалок ќе ве освежи и ќе ве наполни со енергија. Потребни состојки: * Малку млад спанаќ * 2 јаболка * 1 банана * 3 парчиња

Read More