Saturday, Mar 25, 2023
HomePosts Tagged "павлака"

Лесна за подготовка и погодна за летните жешки денови кои ни престојат. Слатко задоволство кое ќе ве освои на првото залче. Потребни состојки: * 5 мали кисели павлаки * 250 гр. шеќер во прав * Пишкоти * 250 гр. свежи малини или 2 пакетчиња замрзнати * 400 мл. слатка павлака Начин на

Read More