Monday, Oct 2, 2023
HomePosts Tagged "нови песни"

Пејачката Ники Минаж постави на нејзиниот Инстаграм профил неколку фотографии од снимањето на новиот спот. Ники се обидува да не ги разочара своите фанови. Тоа е причината зошто на Инстаграм објави исклучително провокативни слики, но, исто така, го најави и пуштањето на новите песни во соработка

Read More

Кон музичкиот трон Дрејк се движи полека и тоа со помош на хип-хоп гигантите Џеј-зи и Кание Вест, а тука се уште и Визкид и Кајл. За офанзива на светските топ-листи канадскиот рапер подготви уште две нови песни- „Pop Style“ и „One Dance“. Песната „Pop

Read More