Saturday, Jul 13, 2024
HomePosts Tagged "Никол Шерцингер"

Поранешната членка и фронтмен на групата “Pussycat Dolls”, пејачката Никол Шерцингер неодамна го прослави својот 39 роденден. Со жешка фотографија ги задоволи фановите кои ја следат на Инстаграм. 🇬🇷 #birthdayweekend A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) on Jul 1, 2017

Read More

Никол Шерцингер, поранешната лидерка на женската група “Пусикет Долс“, пак на кратко стана дел од групата со која се прослави. Поточно, Никол и девојки се собраа како би одржале час по танцување во Лос Анџелес. Засега нема информации дека оваа група повторно ќе се собере за

Read More

Пусикет Долс е една од најуспешните женски групи во музичката историја. Жареа и палеа со нивните хитови и изгледот. Бендот се состоеше од убави девојки предводени од фаталната Никол Шерцингер, но само по распадот на групата, во медиумите допреа голем број на скандалозни тајни кои се

Read More

Откако Калвин Харис раскина со популарната пејачка Тејлор свифт, се чини дека на британскиот диџеј му треба малку забава, а доказ за тоа се неговите заеднички фотографии со американската ѕвезда Никол Шерцингер (38) снимени викендов пред еден ноќен клуб во Лондон. Раскошната Никол се

Read More