Monday, Jun 24, 2024
HomePosts Tagged "изненадување"

Додека сите од Apple ги очекуваат новите моќни iPhone 8 модели, компанијата ќе направи мало изненадување со повторното лансирање на смартфон со големина на екранот од 4 инчи. Од Кина се појавија првите детали за iPhone SE 2017 кој ќе има HD резолуција, а можеби

Read More

Годишната претставничка на Македонија на Евровизија, Јана Бурческа вчера настапи трета на сцената во Киев со „Dance Alone“. Во краткото видео-претставување пред настапот, Бурческа објави снимка од ултразвук со која потврди дека е бремена. Во една од сцените таа се појавува на ехо преглед во гинеколошка

Read More

Владателот на арапските емирати Дубаи ненајавено прошетал во канцелариите на јавните служби и во луксузно опремените простории на шефовите забележал празни работни маси. Девет директори после ова добиле отказ. Изненадната испекција на Мухамед бил Рашид се одвила во недела рано наутро (по локално време), но

Read More

Дурекс преку својата летна кампања #DoNotDisturb“ со голем број подароци ги изненади посетителите на охридската плажа Куба Либре. Како дел од изненадувањата од светскиот бренд беа хенгери, перничињата за во вода, како и големиот број на classic презервативи. Дурекс за 13 и 14 август повторно најавува

Read More

Амбасадорот на денс музиката и „Греми“ наградуваниот продуцент и диџеј РОЏЕР САНЧЕЗ го потврди својот настап на главната бина на Д ФЕСТИВАЛ! Еден од водечките светски артисти во денс и хаус музиката со статус „господар на жанрот“, на големата сцена на Д ФЕСТИВАЛ ќе го претстави

Read More

Жирито на шоуто Америка има талент беше многу збунето при преставувањето на еден од кандидатите кој имаше врзана иста со лента, ништо не говореше и никој не знаеше каков настап да очекува. Tape Face веднаш изненади со одлична уметничка точка која мора да ја погледнете

Read More

Приредувањето изненадување не секогаш предизвикува позитивни реакции. Постојат многу луѓе кои сакаат се да им биде најавено и познато. Но доколку сакате да го изненадите вашиот партнер, ви нудиме неколку гестови кои сигурно ќе го израдуваат. Направете му вкусна вечера без да  најавите Љубовта кај мажите доаѓа

Read More