Wednesday, Nov 29, 2023
HomePosts Tagged "Instagram"

Мегапопуларната серија „Game of Thrones“ веќе  7 сезони ги освојува нашите срца, темите како војна, љубов, омраза и предавство испреплетени со мистични суштества не терат нетрпеливо да ја чекаме секоја нова епизода. Доколку ја гледате оваа серија веќе знаете за сплетките и заговорите кои кружат околу

Read More

Џенифер Лопез лесно го привлекува вниманието на медиумите. Тоа повторно и успеа кога сподели една провокативна фотографија за нејзините фанови. Џеј Ло за нејзиниот настап облече секси тоаела, со длабоки шлицеви од двете страни при што откри дека таа не носи долна облека. Џенифер седна на столот,

Read More

Поранешната членка и фронтмен на групата “Pussycat Dolls”, пејачката Никол Шерцингер неодамна го прослави својот 39 роденден. Со жешка фотографија ги задоволи фановите кои ја следат на Инстаграм. 🇬🇷 #birthdayweekend A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) on Jul 1, 2017

Read More

Дарија Димитријева, е руска уметничка гимнастичарка, која освојува медали и го одзема здивот. Поради неа овој спорт го пратат и луѓе кои се проѕеваа додека одеше на олимписките игри.   Из всех существующих ценностей, особое значение для меня играет правда и верность, верность своей семье, своим друзьям,

Read More

Афердита Дрешај е модел со висина од 183 см, поранешна мисица и пејачка, и таа е родена на 19 јули 1986 година во Подгорица.   when bae takes a pic 📸 A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on Apr 19, 2017 at 10:40am PDT Русокосата убавица е од

Read More

Пејачката Ники Минаж постави на нејзиниот Инстаграм профил неколку фотографии од снимањето на новиот спот. Ники се обидува да не ги разочара своите фанови. Тоа е причината зошто на Инстаграм објави исклучително провокативни слики, но, исто така, го најави и пуштањето на новите песни во соработка

Read More

Жизел Линет, 21-годишната американка од Бостон, секојдневно на својот Инстаграм профил објавува провокативни фотографии кои ја разгоруваат имагинацијата на мажите.   Wet 💦 💦💦💦 A post shared by Giselle Lynette (@gisellelynette) on Jun 21, 2017 at 9:59am PDT Атрактивниот модел е голем обожавател на New England Patriots и најголемата

Read More

Членот на едно од најпознатите ријалити семејства Клои Кардашијан, се соблече за потребите на новата кампања а нејзините фотографии направија хаос на социјалните мрежи.   Just waiting on baby like

Read More

Наташа Борозан е манекенка од Мостар, но поради работата и модата таа веќе неколку години живее во Милано. Во Италија е една од најпознатите ликови, па за неа во италијанските модни списанија често пишуваат.   bride-to-be 👰🏼😆 ___________________________________________________ #work#models#moments#selfietime#selfportrait#bride#weddingday#weddingdress#weddinghair#bridedress#positivevibes#whitedress#futurebride#loveit#greeneyes#modellife#hairstyle#modelagency#bridehair#dress A post shared by NATASHA (@natasha_borozan) on May 22,

Read More