Wednesday, Aug 4, 2021
HomePosts Tagged "голотија"

Актерката и манекенка Емили Ратајковски продолжува да ги полни насловните страници, овој пат на магазинот Harper`s Bazaar каде разговараше со уште една феминистка, авторката Наоми Волф. Позирајќи гола на коњ, Емили објаснува дека денес секоја жена има обврска да биде феминистка. Покажувајќи го нејзиното тело испраќа порака

Read More

Магазинот за возрасни Плејбој одлучи Памела Андерсон како една од најпознатите старлети кои некогаш се сликала за нив да биде последна на насловната страница по менување на политиката со која повеќе нема да се поставуваат слики од разголени жени. Провокативната убавица за прв пат ги

Read More