Wednesday, Nov 29, 2023
HomePosts Tagged "Џо Харт"

Шпанскиот стратег на конференцијата за новинари пред гостувањето во Стоук зборуваше и за судбината на англискиот чувар на мрежата. Клаудио Браво е на чекор од Манчестер Сити, додека Џо Харт е на излезните врати. Голманот на Барса најверојатно ќе биде прв избор на „Етихад“, а

Read More

Голманот на Манчестер Сити Џо Харт изјави дека неговиот тим заслужено поминал во следната фаза од Лигата на шампионите со вкупен триумф над Парис Сен Жермен од 3:2. После ремито во Франција со резултат од 2:2, Манчестер Сити до пласман во полуфиналната рунда дојдоа со

Read More