Monday, Oct 2, 2023
HomePosts Tagged "Џенифер Лопез"

Џенифер Лопез лесно го привлекува вниманието на медиумите. Тоа повторно и успеа кога сподели една провокативна фотографија за нејзините фанови. Џеј Ло за нејзиниот настап облече секси тоаела, со длабоки шлицеви од двете страни при што откри дека таа не носи долна облека. Џенифер седна на столот,

Read More

Фустан со висок шлиц до струкот стана хит кај славните личности, но никој не изгледа толку привлечно и секси како Џенифер Лопез. Џенифер оваа предизвикувачка и смела креација ја избра за настап на концертот во пресрет на Денот на благодарноста и сите останаа без здив. И покрај

Read More

Поп ѕвездата, со своите популарни настапи во Лас Вегас постојано се наоѓа во некаква врста на натпреварување, но неодамна беше објавена заработката на Џенифер Лопез со која се потврди дека таа е и официјално поусшешна од својата колешка. Кога се во прашање резиденционалните настапи во

Read More

Издавачкиот тим на мега латино ѕвездата Џеј Ло откупил шест композиции создадени од Горан Бреговиќ кои наскоро треба да бидат снимени во студио, а ако бидат добро прифатени може да се најдат и на новиот албум. За композициите на Бреговиќ не е прв пат да

Read More

Познатата пејачка Џенифер Лопез купи нова куќа во Бел Ер, Лос Анџелес за 40 милиони долари, пишува Variety. Станува збор за дом со 7 спални соби и 13 бањи, изграден во 1954 година. Конструкцијата на градбата е камена, со дрвени подови. Има вкупно 6 камини, гостинска

Read More