Monday, Oct 2, 2023
HomePosts Tagged "деколте"

Пејачката Ники Минаж постави на нејзиниот Инстаграм профил неколку фотографии од снимањето на новиот спот. Ники се обидува да не ги разочара своите фанови. Тоа е причината зошто на Инстаграм објави исклучително провокативни слики, но, исто така, го најави и пуштањето на новите песни во соработка

Read More