Monday, Jun 24, 2024
HomeАНТИСТРЕСШтосно(Фото) Таа обожава да се соблекува!

(Фото) Таа обожава да се соблекува!

Жизел Линет, 21-годишната американка од Бостон, секојдневно на својот Инстаграм профил објавува провокативни фотографии кои ја разгоруваат имагинацијата на мажите.

 

Wet 💦 💦💦💦

A post shared by Giselle Lynette (@gisellelynette) on

Атрактивниот модел е голем обожавател на New England Patriots и најголемата ѕвезда на американскиот фудбал, Том Брејди, во чиј дрес најчесто позира.

 

Just skipping a little

A post shared by Giselle Lynette (@gisellelynette) on

Следбеници на социјалните мрежи секојдневно уживаат во совршените облини на Жизел. И додека градите секогаш и се во преден план, најголем впечаток оставува сигурно нејзиниот задник.

 

Crystal clear waters from the 🇧🇸 🐬 I like my back in this picture lol

A post shared by Giselle Lynette (@gisellelynette) on

Champions💙❤️💙❤️💙 #newengland #newenglandpatriots #patriots #champions #paradeday #PATSNATION 🏈

A post shared by Giselle Lynette (@gisellelynette) on

💭 caption this for me

A post shared by Giselle Lynette (@gisellelynette) on