Monday, Jun 24, 2024
HomeАНТИСТРЕСШтосно(Фото) Проѕирната чипка откри повеќе од потребното!

(Фото) Проѕирната чипка откри повеќе од потребното!

Членот на едно од најпознатите ријалити семејства Клои Кардашијан, се соблече за потребите на новата кампања а нејзините фотографии направија хаос на социјалните мрежи.

 

Just waiting on baby like….

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Американскиот модел и радио водителката Клои Кардашијан има свој моден бренд наречен “Good American”. Бидејќи летото пристигна таа реши преку интернет да ја лансира новата колекција на секси бодија.

 

Како што се очекуваше, Клои беше главниот модел, а за кампањата носеше атрактивни бодија направени од чипка и проѕирен материјал.