Monday, Oct 2, 2023
HomeАНТИСТРЕСШтосно(Фото) Џенифер Лопез во провокативна поза, знае како да привлече внимание

(Фото) Џенифер Лопез во провокативна поза, знае како да привлече внимание

Џенифер Лопез лесно го привлекува вниманието на медиумите. Тоа повторно и успеа кога сподели една провокативна фотографија за нејзините фанови.

Џеј Ло за нејзиниот настап облече секси тоаела, со длабоки шлицеви од двете страни при што откри дека таа не носи долна облека.

Џенифер седна на столот, со главата назад, и ги рашири нозете со што целосно ги полиди сите!

 

#NiTuNiYo video Tuesday!! 9am on Telemundo and 10am on VEVO and YouTube!!!!! 🏝

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on