HomeАНТИСТРЕСШтосноЦеца со македонско знаме се појави во Лондон

Цеца со македонско знаме се појави во Лондон

Синоќа за првпат во нејзината кариера, српската пејачка Светлана Ражњатовиќ – Цеца синоќа одржа голем концерт во Лондон.

Таа ги пеела своите најголеми хитови во еден глас со публиката, која ја имало од цела поранешна Југославија.

Според фановите, Цеца направила незаборавна атмосфера. На видео снимките се гледа како Цеца на бината покрај со српското, мавта и со македонското знаме.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com