HomeАНТИСТРЕСШтосно(Видео): Совршена шминка за летните денови

(Видео): Совршена шминка за летните денови

Девојки, потребен ви е совет за тоа како да се нашминкате брзо и беспрекорно, при тоа да не изгледате премногу нападно и ексцентрично во овие летни денови? Ние го имаме решението.

Проследете го овој видео туторијал во кој младата Jeanine Amapola ќе ви демонстрира кои продукти треба да ги употребите за да заблескате и да изгледате природно, без премногу шминка на вас.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com