Saturday, Sep 19, 2020
HomeРЕФЛЕКТОРМузика(Видео) Шакира го претстави новото секси дуетско видео!

(Видео) Шакира го претстави новото секси дуетско видео!

prince-royce_shakira-1080x675

Колумбиската поп ѕвезда Шакира се врати со нов дует. Додека се спрема новиот албум, Шакира објави ново дуетско видео за песната “Deja vu“.

Шакира овој дует го сними со нејзниот десет години помлад колега, Принц Ројс. Видеото изобилува со еротски танц што малку потсетува на “Dirty dancing”.