Saturday, Jul 4, 2020
HomeРЕФЛЕКТОРМузика(Видео) Северина и во третиот месец од нејзината бременост изгледа сексипилно во новото видео

(Видео) Северина и во третиот месец од нејзината бременост изгледа сексипилно во новото видео

Хрватската музичка ѕвезда Северина, повторно ќе стане мајка. Како што изјавува магазинот “Hello“, фаталната Севе е во третиот месец од својата бременост.

Популарната Спличанка е во брак со фудбалски менаџер Игор Којиќ, со кого се омажи во 2015 година. А од претходната врска со бизнисменот Милан Поповиќ има син, Александар.

Северина го спрема својот нов албум за кого почна полега да ги пушта своите песни во етерот. Таа пред неколку недели сними спот за песната “Као“ а денес објави и нов видео запис заедно со нејзиниот колега Јала Брат со кого ја снимија песната “Отрове“.

Северина сеуште е во одлична и заводлива форма, во која може да ја видиме и во овој видео запис.