HomeФЕР ПЛЕЈФаулВидео: Серхио Рамос „леташе“ над вода

Видео: Серхио Рамос „леташе“ над вода

Шпанскиот фудбалер Серхио Рамос по елиминацијата на Шпанија може да ужива во летниот одмор и на фановите им се пофали со една лудорија лебдејќи над вода со новиот хит „флајборд“. Оваа по малку опасна егзибиција за професионален спортист во кој се вложени милиони сигурно нема да им се допадне на челниците на Реал Мадрид каде наесен треба да се врати во првиот тим, вие што мислите.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com