Thursday, Dec 14, 2017
HomeДЕНЕШНАСкопјеВидео: Опожарен автомобил на паркингот пред „Зебра“

Видео: Опожарен автомобил на паркингот пред „Зебра“

Се запали автомобил на паркингот пред ТЦ „Зебра“. Автомобилот марка Цитроен Саксо изгледа бил удрен во бандера, по што избил пожар. Сопственикот не бил во возилото, а пожарникарите биле известени од случајни минувачи. Тие веднаш пристигнале на местото и брзо се справиле со пожарот.

извор:Телеграф.мк