Thursday, Apr 26, 2018
HomeДЕНЕШНАРегион(Видео): Изгубила контрола над моторното возило и влетала на плажа на Халкидики

(Видео): Изгубила контрола над моторното возило и влетала на плажа на Халкидики

Грчкиот остров Амуљани денеска беше главна атракција. Имено, жена која управувала со „БМВ“ од непознати причини изгубила контрола над возилото и завршила во море.

Според информациите од останатите медиуми, возилото било со романски регистарски таблички, нема повредени лица туку причинета е само материјална штета.