Thursday, Mar 22, 2018
HomeФЕР ПЛЕЈТенисВидео: Енди Мареј по улиците на Лондон

Видео: Енди Мареј по улиците на Лондон

Тенисерот Енди Мареј прави чуда по улиците на Лондон. Погледнете на што се е способен англискиот тенисер. Видеото е снимено во 2010-та година и се одвива во време на припремите за Вимблдон, уживајте.