Thursday, May 28, 2020
HomeРЕФЛЕКТОРМузика(Видео) Бујната и преубава докторка го замени мантилот со оружје

(Видео) Бујната и преубава докторка го замени мантилот со оружје

New Picture

Хрватскиот рок бенд “Опча Опасност“ сними секси спот за песната “Губим тло под ногама“ каде се појавува атрактивната Сања Ажениќ, во бел мантил и секси докторка.

 

..Can you feel me When I think about you With every breath I take Every minute No matter what I do..

A post shared by 🎼 S a n j a A z e n i ć 🎼 (@sanjaazenic) on

Тие денес го претставија и својот нов спот за песната “Крива си“ каде повторно се појавува во главна улога Сања Ажениќ, никогаш посекси. Таа го замени мантилот со оружје и пробува да ја докаже својата невиност во судница каде ја заведува поротата со своето секси тело.