Sunday, Jun 17, 2018
HomeАНТИСТРЕСШтосноВидео: Бритни Спирс со разголени танчери го разбуди Кимел

Видео: Бритни Спирс со разголени танчери го разбуди Кимел

britney-spears-prenk

Пејачката Бритни Спирс му приреди забавен „пренк“ на комичарот и шоумен Џими Кимел на кого му влезе во спалната соба среде ноќ со група на разголени танчери. Тие изведоа дел од нејзината нова песна и му вратија на Кимел кој често знае да прави „пренкови“ и местенките за гледачите на неговото вечерно шоу.