HomeАНТИСТРЕСШтосноВидео: Божиќната реклама за Хитроу која ќе ве натера да отпатувате кај блиските

Видео: Божиќната реклама за Хитроу која ќе ве натера да отпатувате кај блиските

hitrou-reklama

Лондонскиот аеродром Хитроу порано ја започна празничната сезона со новата Божиќна реклама со која се одбележуваат 70 години од постоењето, но и се најавуваат сите претстојни патувања кога семејствата повторно ќе се обединат. Ова видео е многу популарно на социјалните мрежи, а има и 3 милиони прегледи, па погледнете зошто.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com