HomeАНТИСТРЕСШтосноВидео: Авион им прелета над глава на плажа

Видео: Авион им прелета над глава на плажа

Една од највозбудливите плажи на светот е дефинитивно Махо на Карибскиот остров Свети Мартеен поради близината на единствениот аеродром „Принцеза Јулијана“. Додека плажата е преполна со посетители често полетуваат и слетуваат најразличен вид на авиони, а понекогаш се фаќаат и вакви моменти, кога Боинг 747 им прелета над главата.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com