Friday, Apr 20, 2018
HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаУште еден велосипедист удрен на скопските улици

Уште еден велосипедист удрен на скопските улици

Пред еден час на булеварот 8 септември прегазен е човек на шеесетина години. Неофицијално, возилото управувано од жена, го удрило додека се враќало во рикверц.
soob1Очевидците велат дека човекот наводно поминал со помали повреди, но сепак е однесен со брза помош.
soob2
soob3

извор:Засе.мк