Thursday, Apr 26, 2018
HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаТрагедија во Прилеп – си го одзел животот со „јаже“

Трагедија во Прилеп – си го одзел животот со „јаже“

Околу 12 и 30 часот во Прилеп, вчера со во помошна просторија од семејната куќа, Александар В.(31) со бесење си извршил самоубиство. Јавното обвинителство и увидна екипа од Полициската станица Прилеп извршиле увид на местото на настанот. Инаку, со согласност на ЈО, мртвото тело е предадено на семејството.