Sunday, Jun 17, 2018
HomeРЕФЛЕКТОРФилмТизер: Бетмен се степа со Аквамен

Тизер: Бетмен се степа со Аквамен

justice-league-comic-con-trailer

DC Comics и Warner Bros направија големо изненадување на Комик Кон во Сан Диего со пуштањето на првиот тизер за новиот мега спектакл Justice League во кој ќе се појават сите супер херои. Бетмен има задача да собере екипа од изновредни херои кои треба да се борат со многу поголемо зло откако Супермен загина во борбата со Думсдеј, но не оди се според планираното. Премиерата на Justice League е закажана за наредната година и фановите повторно се возбудени откако Batman v Superman не ги исполни очекувањата.