HomeРЕФЛЕКТОРМузикаТајзи и Спејко објавија нова песна

Тајзи и Спејко објавија нова песна

Тајзи и Спејко не мируваат, туку напорно работат на промоција на новите песни на српски и македонски јазик. Најновото од нив е композицијата „Вози“, песна направена од балканскиот хит мејкер Слободан Вељковиќ Цоби кој стои зад милионски гледаните хитови на ЈуТјуб на Цвија, Раста, Ана Николиќ, Гру, Газда Паја и многу други српски ѕвезди.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com