HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаТатко сексуално ја злоставувал својата 12-годишна ќерка во Кавадарци

Татко сексуално ја злоставувал својата 12-годишна ќерка во Кавадарци

Кавадарчанецот М.А. е уапсен откако од сопругата бил пријавен дека во изминатите неколку месеци, а последен пат ноќта на 29/30 минатиот месец, околу 21 часот, во нивната семејна куќа во Кавадарци, со употреба на сила и со нож во рака, ја обљубил нивната дванаесетгодишна ќерка. МВР засега не известува детали за случајот.

Од таму велат само дека се испитува целиот случај.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com