Monday, Jul 6, 2020
HomePosts Tagged "Том Холанд"

Слатката мала актерка Зендаја која има 21 година, на вчерашната премиера на нејзиното најголемо остварување во нејзината кариера “Spider-Man: Homecoming“. Се појави заедно со нејзиниот колега Мајкл Китон кој ќе го глуми негативецот во Спајдармен, во секси тоалета со што ги покажа нејзините секси долги

Read More

Новиот филм за Spider-Man пристигнува ова лето, а компаниите Марвел и Сони објавија уште еден трејлер кој изгледа многу добро. Том Холанд ќе ја има главната улога во филмот "Spider-Man: Homecoming", откако претходната улога ја имаше во филмот "Captain America: Civil War". Роберт Дауни Џуниор ќе

Read More

Sony имаше големи проблеми со второто продолжение на The Amazing Spiderman кое беше вистински хаос со лошо сценарио и реализација и моќниот супер херој конечно ќе се врати дома во студиото Marvel каде припаѓа и каде има филмаџии кои ќе знаат како да го внесат

Read More