Tuesday, Sep 22, 2020
HomePosts Tagged "Принц Ројс"

Колумбиската поп ѕвезда Шакира се врати со нов дует. Додека се спрема новиот албум, Шакира објави ново дуетско видео за песната “Deja vu“. Шакира овој дует го сними со нејзниот десет години помлад колега, Принц Ројс. Видеото изобилува со еротски танц што малку потсетува на

Read More