Tuesday, Jan 26, 2021
HomePosts Tagged "порно"

Ако сте заборавиле, Денот на мајката е за точно десет дена. Специјално за оваа прилика порно сајт “Pornhub“ сугерира што да поклоните на вашите мајки. Најпознатиот порно сајт дизајнирал “Mommy’s Special Glasses”. Во рекламата гледаме еден син, кој подготвува појадок за својата мајка и остава специјален

Read More

Водечка британска психотерапевтка предупредува на голем пораст на бројот на млади мажи со сексуални проблеми заради интернет порнографија, пишува BBC. Ангела Грегори вели дека сѐ повеќе момчиња во доцните тинејџерски или раните дваесетти години патат од еректилна дисфункција. Според неа, причина за тоа е зависноста

Read More

Порно индустријата заслужува пофалби за брзото темпо со кои ги следат сите модерни трендови и веднаш одговараат со секс филмови кои служат како соодветна пародија, па таков третман доби и светскиот феномен Pokemon Go. Според трејлерот може да се забележи дека е вложено доста и во

Read More

Зборот „Брекзит„ овие денови во Британија стана најчест збор во пребарувањата на Гугл, а првпат се случи зборот „порно“ да се најде на второ место, јави британски „Индепендент“. Како што наведува списанието, Гугл стана „најголем советник“ бидејќи голем број Британци преку ова пребарување барале информации

Read More

Порнографскиот веб сајт xhamster.com започна посетителите кои што бараат видеа со силувања да ги пренасочува на веб страница за психолошка помош. Осудениот силувач Брок Тарнер за силување на девојка која што била во несвест добил казна од само шест месеци. Малата казна одекна во САД

Read More

Се е во духот на претстојните празници, па дури Најпопуларниот порно сајт. Pornhub, во духот на празникот Божиќ сними реклама. Ако очекувавте некои експлицитни сцени од порно или голи актерки и актери со Дедо Мраз со шапки на главите, за жал ќе ве разочараме. Pornhub сними

Read More